Ogłoszenie Państwa staje się bardziej widocznie i atrakcyjne, kiedy umieszczą je Państwo ze ZDJĘCIAMI! Nie muszą być super jakości – ważne żeby były. Znacznie ułatwi nam to reklamowanie Państwa nieruchomości! Na stronie można umieścić do 6 zdjęć. Jeśli chcą Państwo przesłać nam więcej fotografii, aby klienci mogli jeszcze dokładniej obejrzeć Państwa mieszkanie można to zrobić pod adresem e-mail :  3xabiuro@gmail.com. Jeżeli skrzynka zwraca wysłanego e-maila prawdopodobnie jest za dużo zdjęć. Proszę wiadomość podzielić, czyli w jednej wiadomości umieścić ok 4 zdjęć.

Informujemy, że Państwa oferty są reklamowane przez nas na innych stronach internetowych (na nasz koszt) by jak najszybciej znaleźć Państwu najemców. Jeśli Państwo sobie tego nie życzą prosimy o taką informację w treści ogłoszenia.

Informujemy również, że umieszczając ofertę na naszej stronie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie podanych mam danych osobowych. Dane Państwa są przez nas przetwarzanie jedynie w celu skojarzenia stron stosunku najmu i w każdej chwili możecie Państwo zażądać ich usunięcia telefonicznie lub e-mailowo

Niestety nie przyjmujemy i nie publikujemy ofert Biur Obrotu Nieruchomościami oraz innych podmiotów, które będą sobie życzyły dodatkowych opłat od naszych klientów.

W razie pytań proszę dzwonić 605-118-007

Zaloguj się

Zarejestruj się

Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.